Najlepszy czeski wynik w Pucharze Świata: Klęska była piąta na długiej pozycji

Nie ma własny rekord Czech, który podgrzewa rano poprawiła się do 4: 35,60 minut i sprawia, zaawansowany z pochlebne drugą partycję. Jednak była optymistką jeśli chodzi o ocalenie siebie, ostrzegając, że niektórzy z jej rywali oszczędzali jej siły, gdy była pełna.

W finale Závadová wynosiła około 13/100 sekundy wolniejszy, ale nawet jeśli maksymalna w walce o medale powtórzył lepsza lokalizacja byłoby wystarczające. Na podium musiałby przesunąć nawet rekord życiowy o ponad trzy sekundy…

W każdym razie dwadzieścia dwa narodowy zespół poprawił swój poprzedni szczyt na mundialu w 2011 roku, kiedy to był siódmy w Szanghaju. Na Mistrzostwach Świata w Kazaniu została jedynym pływakiem w Czechach.tor Połowa stworzył dwa rekordy Czech i zajęli dwunaste miejsce.

Co więcej, wynik nagannego dla czeskich pływaków Basen Best wykończenia od 2003 roku, kiedy znakařka Ilona Hlavackova zdobyła brąz na neolympijské pięćdziesiąt i Květoslav Svoboda był kraulařské dwieście czwarte. Jest to trzeci najlepszy wynik w historii niepodległej Republiki Czeskiej.

Závadová podczas gdy w wywiadzie w Kazaniu Czy przyznał, że szuka gorzej popołudniową motywację. “Przed finałem pomyślałem, że mogę być najgorszą ósemką, co mnie ucieszyło.Więc to było trochę trudne do przygotowania, bo musiałem przygotować całkowicie głównie w godzinach porannych. „

Dlatego po wyścigu promieniał z zadowolenia. „Oczywiście, że wiedział, że wiele oczekiwano ode mnie, bo wyjechałem po raz drugi. Ale nie byliśmy posiekane w dziesiątych częściach sekundy, kiedy ogrzewa postępowała praktycznie w tym samym czasie. Wiedziałem, że medal będzie tak wysoka, jak nie można jeszcze wyobrazić „, powtórzył, że myśli tak wysoko.

Závadová podniosła samoocenę i wielką motywację do Olimpiady w Rio. “Kiedy odszedłem, powiedziałem, że to będzie to samo, co Igrzyska Olimpijskie. Ale teraz widzę, że postęp w finale Igrzysk Olimpijskich będzie znacznie trudniejszy. Ale to rok pracy i rok to dużo czasu.Finał na olimpiadzie jest moim sportowym marzeniem i idź do niego, „powiedziała

Hosszúová w długi czas polohovce zaatakował rekord świata, ale on opór i wygrał po raz węgierski 4:.. 30.39 minut

najdłuższy wyścig na 1500 metrów mężczyzn wygrał mistrz olimpijski na brak Sun Yang włoski Gregorio Paltrinieri.

Finał nieobecność Chińczyków, którzy powrócili w tym roku po rzucie karnym dopingiem początkowo owiana tajemnicą, a potem pojawiły się doniesienia o jego bólu w klatce piersiowej. Sun Yang wygrał wyścig w Kazaniu na 400 i 800 metrów i był drugi kraulařské off setki. Zanim jeszcze finały rozplavával, ale potem zrezygnował.

„Miałem uczucie dyskomfortu w okolicy serca. Zacząłem pływać, kiedy byłem w mojej skórze, i musiałem zrezygnować z wyścigu.Naprawdę mi przykro „, powiedział Sun Yang na konferencji prasowej Stowarzyszenia chiński. Informacje, które było w basenie treningowym, ostry spór z brazylijskiego pływaka, odmówił komentarza.

trenerem brazylijskiego projektanta Alberto Pinto, jednak potwierdził miejsce incydent globo.com, Sun Yang, według niego podczas ćwiczeń rano w basenie zaatakowany Larissa Oliveiraovou. dlatego Brazylijczycy przedłożony chińskich pływaków oficjalnej skargi do Międzynarodowej Federacji Pływackiej FINA.

A zaskakujący zwycięzca wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym, był świadkiem Jennie Johansson, rekordzista świata i gwiazda litewskiego Ruta Meilutyteová zajął czwarte miejsce bez medalu.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s